Certifikácia na odborné online systémy Daňové a Mzdové centrum

Certifikácia je zameraná na zistenie zručnosti pracovať s odbornými systémami Daňové a Mzdové centrum.

Vedomosti budú preverované z obsahu, orientácie, funkčnosti a celkového prehľadu v systémoch Daňové centrum a Mzdové centrum. Otázky budú koncipované a zamerané na praktické skúsenosti spojené s orientáciou v prostredí odborných online systémov a ich využitie pre prax.

Termín: od 15.4.2024 do 15.5.2024
Cieľová skupina: študenti stredných škôl
Cena na jedného účastníka: 12 €

V cene je zahrnuté:

• 1x možnosť absolvovať odborné online školenie k systémom Daňové a Mzdové centrum v trvaní 45 minút + 15 minút diskusné otázky – za účasti priamo redaktorky a marketingovej riaditeľky firmy Poradca podnikateľa, ako aj projektového manažéra programu PP pre školy,
  • vystavenie a zaslanie certifikátu v online podobe,
  • v prípade neúspešného absolvovania možnosť 1 x opakovať certifikáciu v náhradnom termíne.

Ako bude certifikácia prebiehať?

Certifikácia bude prebiehať v online priestore prostredníctvom špeciálne vytvorenej stránky. Účastník získa certifikát len v prípade, ak jeho úspešnosť v certifikačnom teste dosiahne 80 % a viac. Ak účastník z certifikačného testu získa menej bodov, má možnosť v náhradnom termíne opakovať certifikáciu. Ak ani v náhradnom termíne účastníkovi nepodarí dosiahnuť požadovanú úroveň, certifikát nezíska.

Chcem sa registrovať na certifikáciu

Po úspešnej registrácii dostanete do Vášho emailu prístupový kód, ktorý bude aktívny po zaplatení poplatku za registráciu.